Makaron z serem

Nie tak dawno pokazywałem Wam naleśniki z serem, które prawie w ogóle nie miały sera (twarogu). I myślałem, że ten temat będziemy mieli już zamknięty, ale jednak nie! Szpitalna kuchnia zaskakuje nas ponownie i to jeszcze jak! Oto bowiem na stoły szpitalne trafił konkurent, który swoją śmiesznością przebija te naleśniki i tym samym ląduje na pierwszym miejscu najbardziej skąpych potraw. Przed Państwem makaron z serem:

makaron

Polska jest krainą mlekiem płynącą. Tego mleka mamy tak dużo, że nawet Unia nakłada nam kary, że za dużo mleka produkujemy. A tymczasem gdzieś na mapie polski są szpitale, które wyroby mleczne takie jak twarogi, traktują jak jakiś produkt ekskluzywny. Porcja twarogu w porównaniu z całym talerzem makaronu jest wręcz rozbrajająca. Normalnie zastanawiam się, czy to na pewno jest twaróg? Może to jakiś biały kawior i dlatego jest go tak mało?

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Roman napisał(a):

    Tutaj też prawie w ogóle nie ma przetworów mlecznych. Twaróg widziałem dwa razy. Raz właśnie na makaronie – nota bene dodałem go do zupy bo się inaczej tego nie da zjeść. Drugi raz do śniadania. A gdzie jogurt? Kefir?

  2. danashop.ru napisał(a):

    kilka lat temu bylam pacjentka szpitala Matki Polki w lodzi. Bylam po powaznej operacji. Posilek tam zaserwowany w 3 dniu po operacji przyprawil mnie o lzy !!! Byl to tylko zimny makaron swiderki z serem na obiad !!!! – i nic wiecej. Do dzisiaj przesladuje mnie ten zimny posilek ! Acha – opieka lekarsko-pielegniarska byla naprawde super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj inne:
Zrobieni w jajo

W wielu polskich szpitalach posiłki dowożone są z tzw. "firm cateringowych". Jest to efekt tego,...

Zamknij